DZIEŃ SPEŁNIONYCH MARZEŃ

 

16.06.2016r.

 

DZIEŃ SPEŁNIONYCH MARZEŃ 2016

 

 

 

XV Festyn rekreacyjno – sportowy - „Dzień Spełnionych Marzeń” odbył się 16.06.2016 r. na terenie Domu Pomocy Społecznej w Łyszkowicach, dając możliwość niepełnosprawnym udział w spotkaniu z osobami z wielu środowisk. Festyn miał charakter zabawowy, ale również edukacyjny.

 

Zadanie realizowane było z inicjatywy i w oparciu o członków Fundacji, członków Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Godlewskiego z Piotrkowic Małych, jak również pracowników Domu Pomocy Społecznej oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. Spotkanie przeprowadzone było w obiektach należących do DPS-u. Adresatami podjętych działań były osoby niepełnosprawne i chore psychicznie zamieszkujące Dom Pomocy Społecznej w Łyszkowicach, mieszkańcy zaproszonych DPS-ów, uczestnicy ŚDS i WTZ.

 

Dodatkowo uczestnikami imprezy były: osoby niepełnosprawne ze środowiska lokalnego, opiekunowie osób niepełnosprawnych, członkowie ich rodzin, oraz dzieci i młodzieży: dzieci z przedszkola w Wierzbnie, Szkoły Podstawowej w Koniuszy, młodzież z Zespołu Szkół w Piotrkowicach Małych, Gimnazjum w Posądzy, Gimnazjum Zespołu Szkół w Biórkowie oraz dzieci ze środowiska lokalnego.

 

Dzień Spełnionych Marzeń”- wnosi w codzienne życie niepełnosprawnych wiele radości.

 

 

 Zobacz także
Zamówienia i Przetargi
Kontakt
tel: 12 386 95 25
fax: 12 386 90 04
Łyszkowice 64
32-104 Koniusza
© 2020 DPS Łyszkowice