Służba socjalna

WYJAZD DO KINA

Jesteś w: Aktualności WYJAZD DO KINA

W kinach pojawiły się już wiosenne premiery filmowe, zatem postanowiliśmy obejrzeć jedną z tegorocznych nowości. Wybór padł na film pt. „Przepiękne”. Historia bohaterek, które w życiu walczą o swoje szczęście zmagając się z wyzwaniami codzienności dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń. Film pozwala na refleksję nad samym sobą. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się na ulubione słone przekąski, po czym zadowoleni z wycieczki wróciliśmy do DPS.