Służba socjalna

Aktualności

Zdjęcie - nadchodzą święta wielkanocne
01.04.21

Okres przedświąteczny to czas przygotowywania naszego Domu na nadejście świątecznych dni. Wspólne tworzenie ozdób, kartek świątecznych i elementów dekoracyjnych symbolizujących nadejście wiosny jest już tradycją.

Zdjęcie - rozdanie nagród
01.04.21

W dniu 29.03.2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla Mieszkańców DPS za udział w zajęciach rehabilitacji społecznej.

Zdjęcie - wiosenne porządki
01.04.21

Wiosna to czas robienia porządków. Wokół naszego Domu także ruszyły prace porządkowe, zamiatanie terenu, grabienie zalegających liści i suchej trawy.

Zdjęcie - podziękowanie
01.02.21

Na ręce Pana Starosty Grzegorza Pióro w obecności Pana Norberta Kaczmarczyka - Posła RP składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Zakladu Karnego w Ruszczy za nieodpłatne przekazanie maseczek jednorazowego użytku na rzecz pracowników i mieszkańców Domu

Zdjęcie - ppk
12.01.21

Pracownicze Plany Kapitalowe - nagranie szkoleniowe

Zdjęcie - informacja z realizacji grantu
23.12.20

Nasza placówka realizuje grant pn. „Sami-Dzielni! Nowe standardy mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi" w ramach zadania grantowego pn. „Sami-Dzielni! - razem przeciw COVID-19"

Zdjęcie - życzenia świąteczne
21.12.20

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,

pełnych nadziei na pomyślny nadchodzący rok

dla Rodzin Naszych mieszkańców i Przyjaciół Domu

życzy

Dyrekcja wraz z zespołem Pracowników DPS w Łyszkowicach

Zdjęcie - mikołajki w naszym domu
18.12.20

Tego roku, pomimo sytuacji epidemicznej w kraju Mikołaj nie zapomniał o prezentach dla naszych Mieszkańców

Zdjęcie - nieodpłatna pomoc prawna i obywatelska oraz edukac...
17.12.20

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez POWIAT PROSZOWICKI w ramach którego prowadzi nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, w tym nieodpłatne mediacje.

Zdjęcie - informacja z realizacji grantu w ramch projektu
29.10.20

Nasza placówka realizauje grant pn. "Podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Adama Chmielowskiego w Łyszkowicach w zwiazku z zagrożeniem wirusa COVID-19" w ramach projektu "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Społeczny. Bezpieczny Dom".